Özellik - Fonksiyon - Avantaj

Çılgın dans hareketlerini yakalayın. Karşınıza çıkan bir ünlünün resmini çekin. Üçlü görüntü algılama teknolojisine sahip yeni 23 MP kamera ile zorlu ışık koşullarında bile hareketli anların gerçekçi renklere sahip keskin resimlerini çekebilirsiniz. 5 eksenli sabitleme ile SteadyShot™ teknolojisi, kamera titreşimini dengeleyerek çok yakından bile düzgün videolar çekebilmenizi sağlar. Hızlı başlatma özelliği sayesinde muhteşem anları asla kaçırmazsınız.

Uyumlu tasarım; rahatlık, konfor ve güzelliği bir araya getirir. Parlak yüzeyli yumuşak ve yuvarlak şekli ekstra konfor sağlar. Kompakt boyutu tek elle kullanım için idealdir ve cebinize kolayca sığar. İyi tasarlanmış, sezgisel kullanıcı arayüzü telefonun dış tasarımıyla gerçek bir uyum sağlar.

Xperia™ X Compact kullanım alışkanlıklarınızı öğrenir. Pili nasıl şarj ettiğinizi, hangi özellikleri kullandığınızı ve hangi uygulamaları kullanmadığınızı öğrenir. 2 kata kadar daha uzun pil kullanım ömrü, sorunsuz ve hızlı performans garanti ederek akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Üstelik hepsini otomatik olarak yapar.