Özellik - Fonksiyon - Avantaj

23 MP kameranın 0,6 saniyede başlayıp çekim yapabilmesi sayesinde beklenmedik anları kaçırmayacaksınız. Hareketsiz duramadıkları için çocukların, evcil hayvanların ve diğerlerinin fotoğraflarını bulanık çekmekten bıktınız mı? Öngörücü Hibrit Otomatik Odaklama bulanıklığı azaltmak için hareketli konuları izler. Ön kamera az ışıkta bile 13 MP çözünürlükte selfie çekmenize olanak tanır.

Tanıtım videolarına göz atın:
Öngörücü Hibrit Otomatik Odaklama
Az ışıkta fotoğraf çekme

Elinize mükemmel şekilde oturması için kavisli ekran camıyla donatılmış 5 inç'lik akıllı telefon. Üstün kaliteli pürüzsüz metal arka yüzeyi ve uyumlu tasarımıyla, şık bir tarz ve kolay kullanım sunar. Tüm bu özellikler, hem yeni bir görünüm hem de aynı renkteki ön ve arka yüz ile vurgulanmıştır.

Şarj ünitenizi evde bırakın. Xperia™ X'in enerji tasarrufu özellikleri, tek bir şarj ile telefonunuzun iki güne kadar çalışmasını sağlar. Çoğu pilin kapasitesi zamanla azalır. Bunu önlemek için pilinizin kullanım ömrünü 2 katına kadar uzatacak Qnovo Adaptive Charging'i sunuyoruz. Üstelik STAMINA moduyla kullanım süresini daha da artırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.sonymobile.com/testresults adresine gidin.

Önerilen aksesuarlar