Özellik - Fonksiyon - Avantaj

Devrim yaratan Motion Eye™ Çift kamera, bir akıllı telefonda dünyanın en yüksek ISO hassasiyetini sunuyor*. En karanlık ortamlarda bile görüntüyü yakalayabilir. Ultra yüksek hassasiyet, renklerin parlamasını sağlarken video ve resimlerde gürültünün azalmasına da yardımcı olur. Bokeh ve monokrom efektleri kullanarak, müşterileriniz en sevdikleri resimleri daha da güzelleştirebilir. Xperia™ XZ2 Premium cihazının yüksek performanslı ön kamerası, müşterilerinizin hem gün ışığında hem de düşük ışıklı ortamlarda yüksek kaliteli resimler çekmelerine olanak sağlar.

* Video için ISO 12.800 (otomatik). Strategy Analytics' SpecTRAX Service tarafından, 11.800'ü aşkın akıllı telefonun yayınlanan kamera teknik özellikleriyle karşılaştırılarak doğrulanmıştır. 16 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçerlidir. Strategy Analytics' sonuçlarıyla ilgili daha fazla için www.sonymobile.com/testresults/ adresini ziyaret edin ** Bokeh ve monokrom efekt özellikleri, 2018'in üçüncü çeyreğinde kullanıma sunulacaktır. Yazılımlar pazara aşamalar halinde sunulduğundan zamanlama ve kullanılabilirlik pazara ve/veya operatöre göre değişebilir.

Xperia™ XZ2 Premium, dünyanın 5,8 inç 4K HDR ekranlı tek akıllı telefonudur*. Cep telefonu için X-Reality™ ile SDR kalitesinde daha düşük çözünürlüklü içerik neredeyse 4K'ya ve Yüksek Dinamik Aralığına yakın olarak yükseltilebilir. Bu sayede ekrandan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Sony'nin Dinamik Titreşim Sistemi, müşterilerinizin ekrandaki aksiyonu avuçlarında hissetmelerine imkân tanır.

* Xperia™ XZ2 Premium, 5,8 inç 4K UHD (2160 x 3840 Piksel) Yüksek Dinamik Aralıklı ekrana sahiptir. Strategy Analytics' SpecTRAX Service tarafından, 12.000'ü aşkın akıllı telefon için yayınlanmış ekran teknik özellikleriyle karşılaştırılarak doğrulanmıştır. 16 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçerlidir. Strategy Analytics’in sonuçları hakkında daha fazla bilgi için www.sonymobile.com/testresults/ adresini ziyaret edin.

Xperia™ XZ2 Premium, müşterilerinizin çarpıcı 4K HDR kalitesinde filmler kaydetmesine imkân tanır. HD ve Full HD kalitesinde süper yavaş çekim, müşterilerinizin gizli anları daha net detaylarla yakalayabilmesine imkân tanır. 5 eksenli sabitleme teknolojisi, müşterilerinizin video çektiği sırada titreşimleri en az düzeye indirir. Artırılmış sabitleme sayesinde bulanıklık azaltılır ve videolar genel anlamda iyileştirilir.

Yüksek Çözünürlüklü Ses, müziğin sanatçının istediği şekilde, tüm detay ve nüanslarıyla duyulmasını sağlar. LDAC, Bluetooth aracılığıyla müşterilerinizin müziği yüksek çözünürlüğe yakın bir kalitede duymalarını sağlar. Üstelik her zamankinden daha yüksek bir ses basıncına sahip yeni stereo hoparlörlerimiz daha yüksek bir ses deneyimi sunar.

Qualcomm®'un en yeni işlemcisine sahip 6 GB RAM özellikli, Xperia™ XZ2 Premium birden çok görevin üstesinden sorunsuzca gelmenizi sağlarken yüksek hızlı performans sunar. 3540 mAh pil ile Smart Stamina modunun bir araya geldiği Xperia™ XZ2 Premium'un pili daha uzun süre dayanır.

Önerilen aksesuarlar