Özellik - Fonksiyon - Avantaj

Xperia™ XZ2 Compact, müşterilerinizin çarpıcı 4K HDR kalitesinde filmler kaydetmesine imkân tanır. Full HD kalitesinde süper yavaş çekim, müşterilerinizin gizli anları daha net detaylarla yakalayabilmesine imkân tanır.

Xperia™ XZ2'nin 5 eksenli sabitleme teknolojisi, müşterilerinizin video çektiği sırada titreşimleri en az düzeye indirir. Artırılmış sabitleme sayesinde bulanıklık azaltılır ve videolar genel anlamda iyileştirilir.

Motion Eye™ kamera, daha iyi yakalama özellikleri sunmak üzere yükseltilmiştir. Süper Otomatik, her sahnede doğru kamera modunu otomatik olarak seçer. Öngörülebilir Yakalama, henüz deklanşör düğmesine basılmadan hareketi ve gülümsemeleri algılar.

Xperia™ XZ2 Compact ele sığan boyutundan ödün vermeden büyüleyici çeşitlilikte üstün eğlence özellikleri sunar. Cep telefonu için yeni X-Reality™ teknolojisi, videoların çözünürlüğünü normal SDR'dan Yüksek Dinamik Aralığa yükseltebilir. S-Force Front Surround ses, müzikseverlere 360° dinleme deneyimi sunar.

Yüksek Çözünürlüklü Ses, müziğin sanatçının istediği şekilde, tüm detay ve nüanslarıyla duyulmasını sağlar. LDAC, Bluetooth aracılığıyla müşterilerinizin müziği yüksek çözünürlüğe yakın bir kalitede duymalarını sağlar. Üstelik her zamankinden daha yüksek bir ses basıncına sahip yeni stereo hoparlörlerimiz daha yüksek bir ses deneyimi sunar.

En yeni Qualcomm® işlemcisi, kusursuz bir çoklu görev özelliği sunar. 2870 mAh pil ile Smart Stamina modunun bir araya geldiği Xperia™ XZ2 Compact'nin pili daha uzun süre dayanır. Evrensel Flaş Depolama, bellek erişimini daha hızlı hâle getirir.

Önerilen aksesuarlar