Özellik - Fonksiyon - Avantaj

Dinamik Titreşim Sistemi, müşterilerinizin ekrandaki aksiyonu avuçlarında hissetmelerine imkân tanır. Cep telefonu için yeni X-Reality™ teknolojisi, videoların çözünürlüğünü normal SDR'dan Yüksek Dinamik Aralığa yükseltebilir. S-Force Front Surround ses, müzikseverlere 360° dinleme deneyimi sunar.

Xperia™ XZ2, müşterilerinizin çarpıcı 4K HDR kalitesinde filmler kaydetmesine imkân tanır. Full HD kalitesinde Süper yavaş çekim sayesinde müşterileriniz gizli anları daha net detaylarla yakalayabilir.
5 eksenli sabitleme, müşterileriniz video çekerken titreşimleri en aza indirir. Artırılmış sabitleme sayesinde bulanıklık azaltılır ve videolar genel anlamda iyileştirilir.

Motion Eye™ kamera, daha iyi yakalama özellikleri sunmak üzere yükseltilmiştir. Süper Otomatik, her sahnede doğru kamera modunu otomatik olarak seçer. Öngörülebilir Yakalama, henüz deklanşör düğmesine basılmadan hareketi ve gülümsemeleri algılar.

Yüksek Çözünürlüklü Ses, müziğin sanatçının istediği şekilde, tüm detay ve nüanslarıyla duyulmasını sağlar. LDAC, Bluetooth aracılığıyla müşterilerinizin müziği yüksek çözünürlüğe yakın bir kalitede duymalarını sağlar. Üstelik her zamankinden daha yüksek bir ses basıncına sahip yeni stereo hoparlörlerimiz daha yüksek bir ses deneyimi sunar.

En yeni Qualcomm® işlemcisi, kusursuz bir çoklu görev özelliği sunar. 3180 mAh pil ile Smart Stamina modunun bir araya geldiği Xperia™ XZ2'nin pili daha uzun süre dayanır. Universal Flash Storage, bellek erişimini daha hızlı hâle getirir.

Önerilen aksesuarlar