Özellik - Fonksiyon - Avantaj

Süper yavaş çekim ve Öngörülebilir Yakalama özelliklerine sahip Xperia™ XZ1 Motion Eye™ kamera, anları daha önce hiç görmediğiniz şekilde görmenizi sağlar. Öngörülebilir Yakalama özelliği, hareket ve gülümsemeleri siz deklanşöre basmadan algılar. Üstelik yeni Otomatik odaklamalı seri çekim özelliğiyle, bulanık hareketli çekimlere elveda diyebilirsiniz.

Dikkatleri üzerinize çekmenin yeni ve heyecan verici bir yolunu mu arıyorsunuz? 3D Creator uygulamasına göz atın. Yüzünüz veya akşam yemeğiniz gibi bir nesneyi tarayarak 3D avatara dönüştürebilirsiniz. Hatta yazdırabilirsiniz. Sınırsız sayıda olanak bulunuyor.

5,2 inç HDR ekran filmleri o kadar olağanüstü bir gerçekçilikle gösterir ki, kendinizi adeta filmin içinde gibi hissedersiniz. Sıra dışı bir renk, kontrast ve netlik dünyasına kendinizi bırakın.

Yüksek Çözünürlüklü Ses, müziğin sanatçının istediği şekilde, tüm detay ve nüanslarıyla duyulmasını sağlar. DSEE HX™ sayesinde çalma listenizdeki sıkıştırılmış dosyalar bile daha iyi ses kalitesine sahip olur. Üstelik her zamankinden daha yüksek bir ses basıncına sahip yeni stereo hoparlörlerimiz daha yüksek bir ses deneyimi sunar.

Xperia™ XZ1 yalnızca üstün bir teknoloji sunmakla kalmaz, aynı zamanda iç güzelliğini de gözler önüne serer. Kesintisiz yüzeyi ve kusursuz metal gövdesi ile muhteşem ve değerli bir görünüme sahiptir. Ve müşterileriniz bu güzelliğin daima süreceğinden emin olabilirler. Güçlü Corning® Gorilla® Cam 5 ekranı ve suya dayanıklılık özelliği sayesinde.

Önerilen aksesuarlar