Özellik - Fonksiyon - Avantaj

Süper yavaş çekim ve Öngörülebilir Yakalama özelliklerine sahip yeni Motion Eye™ kamera, müşterilerinizin insan gözünün görebileceğinden daha fazlasını deneyimlemesine olanak sağlar. Şimdiye kadarki en hızlı ve en akıllı işleme kapasitesiyle, olağanüstü görüntü kalitesi ve en iyi hareket algılama teknolojimizi sunar. Ayrıca, 5 eksenli video sabitleme özelliğine sahip SteadyShot™, her yönde meydana gelen kamera sarsıntısını dengeler, böylece müşterileriniz nesneye çok yakınken bile düzgün videolar çekebilir.

Sony BRAVIA TV teknolojisini kullanan Xperia™ XZ Premium, 4K HDR içeriği müşterinizin nefesini kesecek kadar net ve canlı oynatır. Üstelik, cep telefonu için TRILUMINOS™ Ekran mükemmel bir şekilde yoğun ve canlı olan her renk tonu fotoğraflara ve videolara hayat verir. Ayrıca, cep telefonu için X-Reality™ her şeyin daha iyi görünmesini sağlar. Eksik pikselleri tamamlar, gürültüyü azaltır, dokuyu geliştirir, böylece düşük çözünürlüklü içerik dahil her şey net ve canlı görünür.

Sony her zaman güçlü yenilikleriyle ünlü olmuştur ve Xperia™ XZ Premium da müşterilerinize Sony'nin şimdiye dek bir cep telefonundaki en iyi müzik deneyimini sunar. Bu telefonun ses geliştirici teknolojisi müşterilerinizin gittiği her yerde baş döndürücü ses kalitesinin keyfini çıkarmasına olanak sağlar. Ayrıca, Yüksek Çözünürlüklü Ses teknolojisi müziği daha net, keskin ve detaylı hale getirir.

Xperia™ XZ Premium cihazının hem içi hem de dışı çok güzeldir. Deneyim, kusursuz dış yüzeyi çevreleyerek lüks bir görünüm kazandıran seçkin kavisli cam dış yüzeyimizle başlar. Göze hitap eden ve yumuşak bir dokunuş sunan üstün kaliteli kavisli cam yüzey, çevredekileri yansıtan bir ayna etkisi yaratır. Ön ve arka kısmı Corning® Gorilla® Glass® 5 ile üretilen bu telefon güzelliği ve dayanıklılığı yeni boyutlara taşıyor.

Bundan sonra müşterilerinizin yapmak istediği her neyse, Xperia™ XZ Premium bunu hızlı bir şekilde yapar. İleri düzey işleme gücü sayesinde müşterileriniz ister internette geziniyor isterse hızlı oyunlar oynuyor olsun, son derece sorunsuz bir performans deneyimler. Xperia XZ™ Actions, müşterilerinizin en çok hangi uygulamaları kullandığını öğrenir ve kullanılmayan uygulamaları otomatik olarak devre dışı bırakıp önbelleği temizleyerek onlara her zaman en hızlı, en sorunsuz performansı sunar.

Önerilen aksesuarlar