Özellik - Fonksiyon - Avantaj

Müşterilerinizin, Sony'nin kamera uzmanlığı sayesinde en iyi kareleri çekmelerine izin verin. Cep telefonu için Exmor RS™ sensöre ve F2.0 lense sahip 23 MP ana kamera, en zorlu koşullara bile adapte olur. Xperia™ XA1'in ön kamerası Sony'nin ışığa duyarlı, cep telefonu için Exmor R™ görüntü sensörü ve 23 mm geniş açılı lens ile donatılmıştır. Günün her saatinde mükemmel kareler yakalamanızı garanti eder, üstelik selfie karesine artık daha fazla arkadaşınızı sığdırabilirsiniz. Daha fazla piksel, daha çok ışık ve sınıfının en iyisi görüntüler.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Xperia™ XA1, ayrıntı ve mükemmeliyete son derece özen gösterilerek tasarlanmıştır. Pürüzsüz, yuvarlak şekil ve çerçeveyi neredeyse görünmez hale getiren tam genişlikte 5 inç ekran. Beyaz, Siyah, Pembe ve Altın rengi seçenekleriyle sunulan Xperia™ XA1 elinize rahatça oturur.

Xperia™ XA1, pil durumunu takip eden ve pil kullanım ömründeki zararı en aza indirmek için şarj akımlarını ayarlayan Qnovo Adaptive Charging teknolojisine sahiptir. Yeni güç tasarruflu MediaTek Helio™ P20 Sekiz Çekirdekli işlemci, müşterilerinize daha hızlı ve daha akıcı bir kullanıcı deneyimi sunar. Web'de gezinirken, video izlerken veya en sevdikleri oyunu oynarken.