Funkcjonalność - Funkcja - Zaleta

Smartfon Xperia™ XZ wykorzystuje najlepsze osiągnięcia firmy Sony w dziedzinie cyfrowego przetwarzania obrazu. Dzięki przetwornikowi Exmor RS™ for mobile zdjęcia są ostrzejsze, bardziej szczegółowe i mniej zaszumione. Mechanizm przetwarzania obrazów BIONZ™ dodaje wyrazistości i poprawia kolory. Obiektyw G Lens umożliwia robienie jasnych zdjęć nawet przy słabym świetle.

Aparat o rozdzielczości 23 MP pozwala wykonywać ostre zdjęcia w realistycznych barwach — nawet podczas ruchu i w trudnych warunkach oświetlenia.

 

Obejrzyj film demonstracyjny:

Technologia potrójnego przetwarzania obrazu

Kompensuje drgania kamery we wszystkich kierunkach, nawet jeśli znajdujemy się bardzo blisko obiektu.

 

Obejrzyj film demonstracyjny:

SteadyShot™

Można robić panoramiczne autoportrety z mniejszymi rozmyciami nawet przy słabym oświetleniu dzięki aparatowi przedniemu o rozdzielczości 13 MP z przetwornikiem obrazu Exmor RS™ for mobile i obiektywem o ogniskowej 22 mm.

Smartfon Xperia™ XZ uczy się nawyków klientów. Jak ładują baterię? Których funkcji używają? Z których aplikacji nie korzystają wcale? Dzięki temu użytkownik jest w stanie w pełni wykorzystać możliwości smartfonu, zyskując nawet dwukrotnie dłuższe działanie baterii i maksymalną wydajność. A wszystko to będzie odbywać się automatycznie.

 

Obejrzyj filmy demonstracyjne:

Technologia Qnovo Adaptive Charging

Funkcja Smart Cleaner

Asystent Xperia™ Tips

Sugerowane akcesoria