Funkcjonalność - Funkcja - Zaleta

Dynamiczne taneczne ruchy? Znana osoba przez Tobą? Nowy aparat o rozdzielczości 23 MP z technologią potrójnego przetwarzania obrazu pozwala wykonywać ostre zdjęcia w realistycznych barwach — nawet podczas ruchu i w trudnych warunkach oświetlenia. Funkcja SteadyShot™ z 5-osiową stabilizacją obrazu kompensuje drgania aparatu i tym samym umożliwia nagrywanie płynnych filmów również z dużej odległości. Co więcej, dzięki funkcji szybkiego uruchamiania nigdy nie przegapisz ulotnych chwil.

Jednolity wygląd łączy w sobie piękno i wygodę użytkowania. Łagodne, zaokrąglone krawędzie i błyszczące wykończenie zapewniają dodatkowy komfort. Kompaktowy rozmiar urządzenia pozwala na jego łatwą obsługę jedną ręką oraz wygodne chowanie do kieszeni. Dobrze zaprojektowany, intuicyjny interfejs użytkownika pozostaje w równowadze z wyglądem zewnętrznym.

Smartfon Xperia™ X Compact uczy się od użytkownika. Jak ładujesz baterię? Których funkcji używasz? Z których aplikacji nie korzystasz wcale? W ten sposób otrzymasz do dwóch razy dłuższą żywotność baterii oraz płynne i szybkie działanie, a także w pełni wykorzystasz możliwości urządzenia. A wszystko to będzie odbywać się automatycznie.