Funkcjonalność - Funkcja - Zaleta

Przedni aparat o rozdzielczości 16 megapikseli z czujnikiem niskiego poziomu światła i optyczną stabilizacją obrazu pozwala wykonywać jaśniejsze i ostrzejsze autoportrety nawet w warunkach słabego oświetlenia. Zdjęcie grupowe? Użyj inteligentnej lampy błyskowej do autoportretów, która oświetli całą scenerię — zarówno z przodu, jak i z tyłu. Obsługa migawki za pomocą gestów pozwoli przy tym wykonać zdjęcie poprzez proste uniesienie dłoni.

Najsmuklejszy smartfon z ekranem o przekątnej 6 cali idealnie dopasuje się do każdej dłoni. Urządzenie dobrze leży w dłoni i jest łatwe w użyciu — dzięki trybowi miniaturowego ekranu można je obsługiwać nawet jedną ręką. Zakrzywione krawędzie ekranu zwieńczonego niezwykle cienką ramką zapewniają maksymalny komfort korzystania z ekranu.

Nie masz przy sobie ładowarki? Nie widzisz nigdzie w pobliżu gniazdka? Nic nie szkodzi. Telefon zapewnia do dwóch dni pracy na jednym ładowaniu, pozwalając na dłuższe prowadzenie rozmów, wysyłanie wiadomości i nawiązywanie nowych kontaktów. Dzięki technologii Qnovo Adaptive Charging wydłużeniu ulega także żywotność baterii. Nie musisz już obawiać się spadku pojemności baterii po dłuższym czasie użytkowania telefonu.

*Czas pracy baterii zmierzono w oparciu o profil użytkowania smartfonów, zdefiniowany we wrześniu 2014 r. przez Sony Mobile Communications AB. Profil ten odzwierciedla typowy stan aktywności użytkownika, w tym między innymi scenariusze użytkowania (wykonywanie połączeń, wymianę wiadomości tekstowych, przeglądanie sieci, korzystanie z portali społecznościowych, granie w gry, słuchanie muzyki, wykonywanie zdjęć, przeglądanie zdjęć, oglądanie filmów w sieci oraz rejestrowanie i odtwarzanie nagrań wideo). **W porównaniu z baterią poprzedniego smartfonu Xperia. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków.

Sugerowane akcesoria