Funkcjonalność - Funkcja - Zaleta

Smartfon Xperia™ E5 jest niezwykle łatwy w obsłudze. Wydajny czterordzeniowy procesor zapewnia płynne działanie interfejsu i odtwarzanie filmów. Co więcej, nie musisz już wszędzie nosić ze sobą ładowarki. Jedno ładowanie zapewnia nawet dwa dni pracy urządzenia. Smartfon ma także 16 GB wbudowanej pamięci oraz gniazdo kart pozwalające zwiększyć jej ilość nawet o 200 GB. Takie rozwiązanie sprawia, że nie będziesz już się zastanawiać, które dane warto zachować. 

*Czas pracy baterii zmierzono w oparciu o profil użytkowania smartfonów, zdefiniowany we wrześniu 2014 r. przez Sony Mobile Communications AB. Profil ten odzwierciedla typowy stan aktywności użytkownika, w tym między innymi scenariusze użytkowania (wykonywanie połączeń, wymianę wiadomości tekstowych, przeglądanie sieci, korzystanie z portali społecznościowych, granie w gry, słuchanie muzyki, wykonywanie zdjęć, przeglądanie zdjęć, oglądanie filmów w sieci oraz rejestrowanie i odtwarzanie nagrań wideo).

Robisz zdjęcia w nocy? Chcesz wykonać portret przy dużym natężeniu światła? A może fotografujesz jedzenie? Dzięki funkcji automatycznego rozpoznawania scenerii aparat o rozdzielczości 13 megapikseli sam zdecyduje, który z 52 obsługiwanych scenariuszy będzie najbardziej odpowiedni. Możesz też przesunąć ekran w dół, aby błyskawicznie przełączyć aparat i wykonać autoportret. Dzięki doświadczeniu firmy Sony w opracowywaniu technologii aparatów otrzymasz najwyższą jakość i szybkość zdjęć.

Zapomnij o żmudnym procesie konfiguracji i o aplikacjach, rozładowujących baterię bez Twojej wiedzy. Dzięki przydatnym wskazówkom opartym o sposób użytkowania możesz w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości swojego urządzenia. Co więcej funkcja Smart Cleaner automatycznie wyłączy rzadko używane aplikacje. Xperia™ E5 to smartfon niezwykle łatwy w konfiguracji i użytkowaniu — wyznaczający nowy standard przyjazności użytkownikowi.

Sugerowane akcesoria