Funkcjonalność - Funkcja - Zaleta

Aparat o rozdzielczości 23 MP potrzebuje zaledwie 0,6 s, by przejść w tryb fotografowania! Nie przegapisz więc żadnej niepowtarzalnej chwili. Masz dość robienia rozmazanych zdjęć dzieci, zwierząt i innych obiektów, ponieważ nagle się poruszyły? Hybrydowy mechanizm automatycznej regulacji ostrości z funkcją przewidywania śledzi poruszające się obiekty i redukuje rozmycia na zdjęciach. Aparat przedni o rozdzielczości 13 MP umożliwia robienie ostrych autoportretów nawet w słabym świetle.

Obejrzyj filmy demonstracyjne:
Hybrydowy mechanizm automatycznej regulacji ostrości z funkcją przewidywania
Zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia

Wystarczy jedno spojrzenie i wszystko staje się jasne. Za elegancką linią, zakrzywioną taflą ekranu Full HD i metalową tylną pokrywą dopasowaną do unikalnego wzornictwa kryje się potężna moc obliczeniowa. Łagodne krawędzie sprawiają, że urządzenie doskonale leży w dłoni, a jego jednolity wygląd jest niezwykle miły dla oka. Kolory grafitowy i biały mają ekskluzywny wygląd, podkreślony szczotkowaną fakturą materiału. Kolor złoty limonkowy i złoty różowy nadają mu z kolei należytej elegancji¹.

¹ Niektóre wersje kolorystyczne mogą być niedostępne w niektórych krajach.

Wiecznie buforujące się filmy i zacinające się gry odbierają całą przyjemność z zabawy. Aby temu zapobiec, smartfon Xperia™ X Performance obsługuje połączenia LTE kategorii 9² oraz w pełni wykorzystuje moc procesora Snapdragon™ 820 z układem graficznym Adreno™ 530. Dzięki nim możesz grać w gry z fotorealistyczną grafiką i jakością na poziomie konsoli. Możesz też rozsiąść się wygodnie i po prostu obejrzeć film.

¹ W porównaniu z procesorem SnapdragonTM 810. ² W oparciu o wydajność kategorii 9. Dostępność zależy od rynku.

Sugerowane akcesoria