Funkcjonalność - Funkcja - Zaleta

Xperia™ XA to kwintesencja komfortu użytkowania. Optymalny rozmiar sprawia, że smartfon doskonale leży w dłoni, a jego 5-calowy wyświetlacz z zaokrąglonymi krawędziami (zajmujący całą szerokość obudowy) stanowi idealne dopełnienie wyrafinowanego wyglądu. To idealne połączenie dwóch cech w jednym urządzeniu. Smartfon jest dostępny w kolorach grafitowym, białym, złotym limonkowym i złotym różowym.

Uchwyć każdą niepowtarzalną chwilę. Aparat smartfonu Xperia™ XA uruchamia się w niezwykle krótkim czasie, a hybrydowy autofokus pozwala uzyskać niezwykle ostre i wyraziste zdjęcia. Słońce chyli się ku zachodowi? Zarówno tylny (13 MP), jak i przedni (8 MP) aparat doskonale sprawdzą się nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Chwytaj dzień. A może nawet dwa — dzięki telefonowi zdolnemu pracować do dwóch dni na jednym ładowaniu. Pojemność większości baterii maleje wraz z upływem czasu. Z tego względu firma Sony wprowadziła technologię Qnovo Adaptive Charging, aby dwukrotnie wydłużyć żywotność baterii. Tryb STAMINA jeszcze bardziej wydłuża czas pracy urządzenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.sonymobile.com/battery.

Sugerowane akcesoria