Funkcjonalność - Funkcja - Zaleta

Aparat o rozdzielczości 23 MP potrzebuje zaledwie 0,6 s, by przejść w tryb fotografowania! Nie przegapisz więc żadnej niepowtarzalnej chwili. Masz dość robienia rozmazanych zdjęć dzieci, zwierząt i innych obiektów, ponieważ nagle się poruszyły? Hybrydowy mechanizm automatycznej regulacji ostrości z funkcją przewidywania śledzi poruszające się obiekty i redukuje rozmycia na zdjęciach. Aparat przedni o rozdzielczości 13 MP umożliwia robienie ostrych autoportretów nawet w słabym świetle.

Obejrzyj filmy demonstracyjne:
Hybrydowy mechanizm automatycznej regulacji ostrości z funkcją przewidywania
Zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia

Zaokrąglone krawędzie wyświetlacza powodują, że ten 5-calowy smartfon idealnie leży w dłoni. Czarna metalowa pokrywa tylna i ujednolicone wzornictwo sprawiają, że smartfon stanowi połączenie stylu i funkcjonalności. Wszystko to podkreśla zupełnie nowy wygląd strony wewnętrznej oraz przedni i tylny panel w tym samym kolorze.

Zostaw ładowarkę w domu. Funkcje oszczędzania energii w smartfonie Xperia™ X sprawiają, że urządzenie działa do dwóch dni bez ładowania. Pojemność większości baterii maleje wraz z upływem czasu. Z tego względu firma Sony wprowadziła technologię Qnovo Adaptive Charging, aby dwukrotnie wydłużyć żywotność baterii. Tryb STAMINA jeszcze bardziej wydłuża czas pracy urządzenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.sonymobile.com/testresults.

Sugerowane akcesoria