Funkcjonalność - Funkcja - Zaleta

Wyświetlacz HDR OLED smartfonu Xperia XZ3 charakteryzuje się głębszą czernią, realistycznymi barwami i wspaniałym kontrastem. Technologia X-Reality™ do urządzeń przenośnych pozwala na podwyższenie jakości treści w jakości SDR do jakości zbliżonej do wysokiego zakresu dynamiki (HDR), obniżenie poziom szumów i poprawę zarówno wyrazistości obrazu, jak i tekstur. Funkcja Dynamic Vibration System firmy Sony pozwala klientom odczuć na własnej skórze wydarzenia odtwarzane na ekranie.

Smartfon Xperia XZ3 wyposażony jest w inteligentny aparat 19MP Motion Eye™, zawsze gotowy uchwycić niespodziewane obrazy. Funkcja Smart launch sprawia, że aparat jest gotowy do działania, gdy tylko telefon zostanie podniesiony. Funkcja Predictive Capture ocenia ruch i automatycznie wykonuje do czterech zdjęć.

Smartfon Xperia XZ3 pozwala klientom nagrywać filmy w niezwykłej jakości 4K HDR. Funkcja nagrywania w bardzo zwolnionym tempie w rozdzielczości HD i Full HD pozwala uchwycić elementy niewidoczne na pierwszy rzut oka — z dużą liczbą detali. Aplikacja 3D Creator rejestruje rzeczywiste przedmioty i zamienia je w awatary 3D o wysokiej rozdzielczości.

Technologia High-Resolution Audio* pozwala osiągnąć brzmienie muzyki zgodne z intencjami jej twórców — z zachowaniem wszystkich detali i niuansów. Technologia LDAC pozwala klientom słuchać muzyki za pośrednictwem Bluetooth w jakości zbliżonej do dźwięku wysokiej rozdzielczości**. Co więcej, nasze nowe głośniki stereo zapewniają wyższe ciśnienie akustyczne niż dotychczas, co przekłada się na ich większą głośność.

* Technologia High-Resolution Audio wymaga kompatybilnego przewodowego zestawu słuchawkowego i skorzystania z kabla-adaptera. ** Technologia LDAC wymaga kompatybilnych głośników lub zestawu słuchawkowego.

Smartfon Xperia XZ3 wyposażony jest w najnowszy procesor firmy Qualcomm®, który umożliwia płynne wykonywanie wielu zadań jednocześnie i pozwala uzyskać wyjątkową wydajność. Funkcja Side sense sprawia, że smartfon Xperia XZ3 jest jeszcze wygodniejszy – szczególnie podczas korzystania z niego jedną ręką. Dzięki baterii o pojemności 3330 mAh i trybowi Smart STAMINA smartfon Xperia XZ3 jest w stanie pracować przez jeszcze dłuższy czas.

Sugerowane akcesoria