Funkcjonalność - Funkcja - Zaleta

Dzięki funkcjom automatycznego wykonywania zdjęć i nagrywania w bardzo zwolnionym tempie aparat Motion Eye™ pozwala klientom rejestrować detale niewidoczne gołym okiem. Aparat przetwarza dane szybciej i w bardziej inteligentny sposób niż kiedykolwiek wcześniej, co pozwala osiągać nadzwyczajną jakość obrazu i udostępnia najlepszą obecnie technologię wykrywania ruchu. Funkcja SteadyShot™ z 5-osiową stabilizacją obrazu kompensuje drgania kamery we wszystkich kierunkach, nawet jeśli znajdujemy się bardzo blisko obiektu.

Dzięki technologii BRAVIA TV firmy Sony smartfon Xperia™ XZ Premium odtwarza zapierającą dech w piersiach zawartość 4K HDR o niezwykłej ostrości i poziomie realizmu. Co więcej, wyświetlacz TRILUMINOS™ for mobile zapewnia doskonałe odwzorowanie wszystkich odcieni oraz budzi filmy i zdjęcia do życia w najwyższej ostrości. Dodatkowo technologia X-Reality™ for mobile poprawia ogólną jakość obrazu. Dodaje brakujące piksele, redukuje szumy i uwydatnia tekstury, dzięki czemu nawet zawartość w niskiej rozdzielczości zyskuje na ostrości i wyrazistości.

Sony słynie z innowacyjnych rozwiązań audio, a smartfon Xperia™ XZ Premium zapewnia klientom najlepsze, niespotykane wcześniej wrażenia odsłuchowe. Zastosowanie technologii poprawiającej jakość dźwięku zapewnia klientom najlepsze wrażenia odsłuchowe niezależnie od miejsca. Dzięki technologii High-Resolution Audio dźwięk jest czystszy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy.

Smartfon Xperia™ XZ Premium łączy w sobie nadzwyczajny wygląd i możliwości. Jego konstrukcję wyróżnia jednolita, zaokrąglona obudowa nadająca urządzeniu luksusowego wyglądu i charakteru. Najwyższej jakości lustrzaną powierzchnię pokryto z przodu i z tyłu szkłem Corning® Gorilla® Glass® 5, aby w nieznany dotąd sposób połączyć piękno z wytrzymałością.

Niezależnie od potrzeb smartfon Xperia™ XZ Premium jest w stanie szybko wykonać kolejny krok. Zaawansowana moc obliczeniowa pozwala osiągnąć nadzwyczajną płynność działania — zarówno podczas przeglądania Internetu, jak i grania w dynamiczne gry. Aplikacja Xperia™ Actions sprawdza, które aplikacje są używane najczęściej, oraz automatycznie dezaktywuje nieużywane aplikacje i zwalnia pamięć podręczną, aby zawsze zapewnić maksymalną szybkość i płynność pracy urządzenia.

Sugerowane akcesoria